Data Physics LE-1216-3VH 53,4kN LE-1216-3VH 53,4kN
EXW σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Κατάσταση
Μεταχειρισμένο
Τοποθεσία
Schweinfurt Γερμανία
Σύστημα δοκιμής δονήσεων Shaker Data Physics LE-1216-3VH 53,4kN LE-1216-3VH 53,4kN
more Images
Στοιχεία για το μηχάνημα
Ονομασία μηχανήματος:
Σύστημα δοκιμής δονήσεων Shaker
Κατασκευαστής:
Data Physics LE-1216-3VH 53,4kN
Μοντέλο:
LE-1216-3VH 53,4kN
Κατάσταση:
μεταχειρισμένο
Τιμή & Τοποθεσία
EXW σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Τοποθεσία:
Parisstr. 2, 97424 Schweinfurt, Deutschland Γερμανία
Περιγραφή
Περιγραφή: Εγκατάσταση δοκιμών κραδασμών
Κατασκευαστής: Data Physics
Τύπος: LE-1216-3VH
Force Rating:
- Ημιτονικό (5 - 2000 Hz): 12000 lbf (53,4 kN) vector
- Τυχαίο (20 - 2000 Hz): 12000 lbf (53,4 kN) rms
Εύρος συχνότητας
- Πλήρης ισχύς: 5 έως 3000 Hz
- Μειωμένο επίπεδο ισχύος: 2500 έως 3000 Hz
Μέγιστη μετατόπιση (peak-to-peak):
- Ονομαστικό όριο διαδρομής (shock/bump): 3,0 in (76 mm)
- Συνεχόμενο ή τυχαίο: 2,5 in (63,5 mm)
- Ηλεκτρικό όριο υπεραπόστασης: 3,1 in (79 mm)
- Ανάμεσα σε μηχανικές στάσεις: 3,2 in (81 mm)
Μέγιστη ταχύτητα: 71 in/s (1,8 m/s)
Μέγιστη επιτάχυνση:
- Ημιτονικό: 100 g vector (5 έως 2500 Hz)
- Τυχαίο: 50 g rms (20 έως 2000 Hz)
Βασική συχνότητα συντονισμού (bare table): 2050 Hz (ονομαστική)
Φυσική ανάρτηση σώματος (Body Suspension Natural):
- Άξονας ώσης: κάθετα: 2 Hz, οριζόντια: κάτω από 2 Hz
Ισχύς αέρα (Blower Power, Full Load): 20 Hp, 20 kW; 230/460 V, 3-φ, 60 Hz
Εναλλακτική ισχύς: 20 Hp, 20 kW; 208/400 V, 3-φ, 50 Hz
Πίεση αέρα (Air Spring):
- Κάθετα: 90-100 psig (621-690 kPa)
- Οριζόντια: 2-5 psig (14-34 kPa)
Ρεύμα πεδίου (Field Rated Current, DC): 64 A
Μέγιστη τάση πεδίου (DC): 240 V
Αντίσταση πεδίου στους 20℃: 3,2 Ω
Διαρροή μαγνητικής ροής (< 14 gauss στα 304 mm πάνω από την πλάκα)
Προστασία πεδίου
Ρεύμα απομαγνήτισης (Rated Degauss - Coil Current):
Μέγιστη τάση πηνίου απομαγνήτισης: 2,6 A (ονομαστική), 120 V
Βάρος: 1216-3VH: 8000 lbs (3636 kg)
Ενισχυτής ισχύος (Power Amplifier Model): DSA10-80
Κατάσταση είδους:
Gedpfx Anjy Rqiwo Aebl
Μεταχειρισμένο είδος, όπως απεικονίζεται στις φωτογραφίες
Επανατυλιγμένη άγκυρα
Τραπέζι ολίσθησης / κάνναβος 40mm M8 760 x 760
Κύκλοι οπών άγκυρας 8" / 16" M10