Festo DNC-63-600-PPV-A
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Κατάσταση
Μεταχειρισμένο
Τοποθεσία
Wiefelstede Γερμανία
more Images
Festo DNC-63-600-PPV-A
Festo DNC-63-600-PPV-A
Festo DNC-63-600-PPV-A
Festo DNC-63-600-PPV-A
Festo DNC-63-600-PPV-A
Festo DNC-63-600-PPV-A
Στοιχεία για το μηχάνημα
Ονομασία μηχανήματος:
Πνευματικός κύλινδρος
Κατασκευαστής:
Festo
Μοντέλο:
DNC-63-600-PPV-A
Κατάσταση:
μεταχειρισμένο
Τιμή & Τοποθεσία
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Τοποθεσία:
26215 Wiefelstede, Deutschland Γερμανία
A13658953
Αριθμός αναφοράς:
Περιγραφή
-Κατασκευαστής: Festo, τυποποιημένος κύλινδρος τύπου DNC-63-410-PPV-A
-Διαδρομή: 410 mm
-Έμβολο: Ø 63 mm
-Ράβδος εμβόλου: Ø 20 mm / M16 x 1,5
-Μέγιστη πίεση: 12 bar