GSL German Standard Lift D0400250010260
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Κατάσταση
Μεταχειρισμένο
Τοποθεσία
Wiefelstede Γερμανία
more Images
Στοιχεία για το μηχάνημα
Ονομασία μηχανήματος:
Υδραυλικός κύλινδρος
Κατασκευαστής:
GSL German Standard Lift
Μοντέλο:
D0400250010260
Κατάσταση:
καλή (μεταχειρισμένη)
Τιμή & Τοποθεσία
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Τοποθεσία:
26215 Wiefelstede, DE Γερμανία
A1799585
Αριθμός αναφοράς:
Περιγραφή
Υδραυλικός κύλινδρος, κύλινδρος υποστήριξης, υδραυλικό έμβολο, έμβολο πίεσης
- Κύλινδρος: Ø 50 mm
Godpfxsb A Sqbo Ahheit
- Ράβδος εμβόλου: Ø 25 mm
- Εξωτερική διάμετρος σωλήνα: mm
- Διαδρομή: 260 mm
- Συνολικό μήκος (συμπτυγμένο): 470 mm
- Υποδοχή οπής: Ø 20 mm