GSL German Standard Lift D050040FV10400
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Κατάσταση
Μεταχειρισμένο
Τοποθεσία
Wiefelstede Γερμανία
more Images
Στοιχεία για το μηχάνημα
Ονομασία μηχανήματος:
Υδραυλικός κύλινδρος
Κατασκευαστής:
GSL German Standard Lift
Μοντέλο:
D050040FV10400
Κατάσταση:
καλή (μεταχειρισμένη)
Τιμή & Τοποθεσία
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Τοποθεσία:
26215 Wiefelstede, DE Γερμανία
A1797961
Αριθμός αναφοράς:
Περιγραφή
Υδραυλικός κύλινδρος, κύλινδρος στήριξης, υδραυλικό έμβολο, έμβολο πίεσης
-Κύλινδρος: Ø 40 mm
-Έμβολο: Ø 40 mm
-Εξωτερική διάμετρος σωλήνα: 55 mm
-Διαδρομή: 500 mm
-Συνολικό μήκος συρμένο: mm
-Υποδοχή οπής: 30 mm
-Υποδοχή εμβόλου: Ø 44 mm σφαιρική κεφαλή