HEUSS GSR16-800
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Έτος κατασκευής
2025
Κατάσταση
Καινούριο (πλήρως λειτουργικό)
Τοποθεσία
Nieuwegein Κάτω Χώρες
more Images
YouTube video
HEUSS GSR16-800
HEUSS GSR16-800
HEUSS GSR16-800
HEUSS GSR16-800
HEUSS GSR16-800
HEUSS GSR16-800
HEUSS GSR16-800
HEUSS GSR16-800
HEUSS GSR16-800
Στοιχεία για το μηχάνημα
Ονομασία μηχανήματος:
Πιάσε την κατεδάφιση
Κατασκευαστής:
HEUSS
Μοντέλο:
GSR16-800
Έτος κατασκευής:
2025
Κατάσταση:
καινούργιο
Λειτουργικότητα:
πλήρως λειτουργικό
Τιμή & Τοποθεσία
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Τοποθεσία:
12 1E Regimentsdok, 3433 KS Nieuwegein, RO Κάτω Χώρες
Περιγραφή
Δαγκάνα διαλογής και κατεδάφισης HEUSS GSR16-800 για εκσκαφέα 16 τόνων
Για εκσκαφέα έως 16 τόνους
Περιλαμβάνεται βάση της επιλογής σας (CW30, MS10, S-link κ.α.)
Ενσωματωμένος δακτύλιος περιστροφής με 2 υδροκινητήρες rotator.
Κάδοι από Hardox 400, σκελετός από Weldox 700.
Σκληρυμένοι κοχλίες st42 Cr/Mdn 4
Μέγιστη πίεση για σύσφιξη 350 bar
Μέγιστη πίεση για περιστροφή 190 bar
Godpfx Ajw Hf Ugshhjit
Βάρος: 860 kg
Άνοιγμα: 1800 mm
Πλάτος: 800 mm