KELLENBERGER 600 U
Έτος κατασκευής
2001
Κατάσταση
Μεταχειρισμένο (πλήρως λειτουργικό)
Τοποθεσία
Sachsen-Anhalt Γερμανία
KELLENBERGER 600 U
KELLENBERGER 600 U
KELLENBERGER 600 U
KELLENBERGER 600 U
KELLENBERGER 600 U
KELLENBERGER 600 U
KELLENBERGER 600 U
Στοιχεία για το μηχάνημα
Ονομασία μηχανήματος:
κυλινδρική μηχανή λείανσης
Κατασκευαστής:
KELLENBERGER
Μοντέλο:
600 U
Έτος κατασκευής:
2001
Κατάσταση:
έτοιμο προς χρήση (μεταχειρισμένο)
Λειτουργικότητα:
πλήρως λειτουργικό
Τεχνικές λεπτομέρειες
Μήκος λείανσης:
900 χιλ.
παροχή
Τοποθεσία:
Sachsen-Anhalt, Γερμανία Γερμανία – Απόσταση: περ. 1.652 χλμ
Διαθεσιμότητα:
αμέσως μετά το τέλος της δημοπρασίας
Όροι παράδοσης:
FCA
Κόστος αποσυναρμολόγησης και φόρτωσης:
δωρεάν
Παραλαβή στον χώρο:
δωρεάν
Έξοδα αποστολής:
Περιγραφή
ΤΕΧΝΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ
Μέγιστο μήκος λείανσης: 900 mm
Απόσταση μεταξύ κέντρων: 600 mm
Ύψος κέντρων (τυπικό): 125 mm
Ύψος κέντρων με ανύψωση εργαστηρίων κεφαλής & τσοκ ουράς: 175 - 250 mm
Διάμετρος περιστροφής με μπλοκ ανύψωσης, μέγιστη: 350 - 500 mm
Περιστροφή τραπεζιού / κάθε πλευρά: 10°
Χρόνος παραμονής αναστροφής τραπεζιού: 0 - 5 s
Διάμετρος / Πλάτος / Οπή: 250 x 13 x 76 mm
Ταχύτητες ατράκτου τροχού λείανσης: 360 σ.α.λ.
Εγκάρσια μετακίνηση κεφαλής τροχού λείανσης: 285 mm
Γρήγορη προώθηση και επιστροφή κεφαλής τροχού: 40 mm
Διακοπτόμενη τροφοδοσία ανά αναστροφή τραπεζιού: 0,001 - 0,03 mm
Μικρορυθμιστής τροφοδοσίας, 1 διαίρεση καντράν: 0,001 mm
ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΟΣ
Τύπος ελέγχου: Συμβατικός
Η αγγελία μεταφράστηκε αυτόματα. Ενδέχεται να υπάρχουν σφάλματα μετάφρασης.
Διαχείριση πληρωμών
Συναφή έξοδα αγοράς:
18 %