Lenze MCA 10140-RS0B0 G50BH121MVAR2C00
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Έτος κατασκευής
2020
Κατάσταση
Μεταχειρισμένο
Τοποθεσία
Wiefelstede Γερμανία
Σεβροκινητήρας με κιβώτιο ταχυτήτων 0,8 kW, 92,7 στροφές/λεπτό Lenze MCA 10140-RS0B0  G50BH121MVAR2C00
more Images
Στοιχεία για το μηχάνημα
Ονομασία μηχανήματος:
Σεβροκινητήρας με κιβώτιο ταχυτήτων 0,8 kW, 92,7 στροφές/λεπτό
Κατασκευαστής:
Lenze
Μοντέλο:
MCA 10140-RS0B0 G50BH121MVAR2C00
Έτος κατασκευής:
2020
Κατάσταση:
πολύ καλή (μεταχειρισμένο)
Τιμή & Τοποθεσία
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Τοποθεσία:
26215 Wiefelstede, DE Γερμανία
A20530055
Αριθμός αναφοράς:
Περιγραφή
Σερβοκινητήρας, Μοτέρ με μειωτήρα, Ηλεκτροκινητήρας
- Στροφές: 92,7 σ.α.λ.
Godpfx Asxwu Rien Asbl
- Κινητήρας: Τύπος MCA 10140-RS0B0
- Τάση: 390 V / 140 Hz
- Ισχύς: 0,80 kW
- Μειωτήρας: Τύπος G50BH121MVAR2C00 i=42,593
- Άξονας: Ø 25 x 50 mm