EA160MA4
Ηλεκτρικός κινητήρας 10 kW 1465 Rpm
Loher
EA160MA4
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Κατάσταση
Μεταχειρισμένο
Τοποθεσία
Wiefelstede
Στοιχεία για το μηχάνημα
- Ονομασία μηχανήματος:
- Κατασκευαστής:
- Loher
- Μοντέλο:
- EA160MA4
- Κατάσταση:
- μεταχειρισμένο
Τιμή & Τοποθεσία
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
- Τοποθεσία:
- 26215 Wiefelstede, Deutschland
- A2301926
- Αριθμός αναφοράς:
- Ενημέρωση:
- τελευταία στις 10.07.2024
Περιγραφή
Τριφασικός κινητήρας, ηλεκτρικός κινητήρας - Ισχύς: 10 kW - Ταχύτητα: 1465 σ.α.λ. - Άξονας: Ø 42 mm - Κατασκευή: B5 - Κατηγορία προστασίας: EX - Αριθμός: 6x διαθέσιμοι κινητήρες - Τιμή: ανά τεμάχιο - Διαστάσεις: 640/360 / H430 mm - Βάρος: 112 kg
Gbodjchi Uhjpfx An Ael
Η αγγελία μεταφράστηκε αυτόματα. Ενδέχεται να υπάρχουν σφάλματα μετάφρασης.
Gbodjchi Uhjpfx An Ael
Αποστολή αιτήματος
Τηλέφωνο & Φαξ
+49 4402 ... αγγελίες
Αυτές οι αγγελίες μπορεί επίσης να σας ενδιαφέρουν.
Μικρή αγγελία
Wiefelstede
1.893 km
LohereA 160 MA-4 Ex-geschützt
LohereA 160 MA-4 Ex-geschützt