Mori Seiki NMV 5000 DCG
Τιμή εκκίνησης
Έτος κατασκευής
2010
Κατάσταση
Μεταχειρισμένο (πλήρως λειτουργικό)
Τοποθεσία
Noord-Brabant Κάτω Χώρες
Mori Seiki NMV 5000 DCG
Mori Seiki NMV 5000 DCG
Mori Seiki NMV 5000 DCG
Mori Seiki NMV 5000 DCG
Mori Seiki NMV 5000 DCG
Mori Seiki NMV 5000 DCG
Mori Seiki NMV 5000 DCG
Mori Seiki NMV 5000 DCG
Mori Seiki NMV 5000 DCG
Mori Seiki NMV 5000 DCG
Στοιχεία για το μηχάνημα
Ονομασία μηχανήματος:
οριζόντιο κέντρο κατεργασίας
Κατασκευαστής:
Mori Seiki
Μοντέλο:
NMV 5000 DCG
Έτος κατασκευής:
2010
Κατάσταση:
έτοιμο προς χρήση (μεταχειρισμένο)
Λειτουργικότητα:
πλήρως λειτουργικό
Τεχνικές λεπτομέρειες
Διαδρομή άξονα Χ:
730 χιλ.
Διαδρομή άξονα Y:
510 χιλ.
Διαδρομή άξονα Z:
510 χιλ.
Μέγιστο βάρος τεμαχίου:
300 κιλ
Μέγιστη ταχύτητα ατράκτου:
παροχή
Τοποθεσία:
Noord-Brabant, Κάτω Χώρες Κάτω Χώρες – Απόσταση: περ. 1.887 χλμ
Διαθεσιμότητα:
αμέσως μετά το τέλος της δημοπρασίας
Όροι παράδοσης:
FCA
Κόστος αποσυναρμολόγησης και φόρτωσης:
Παραλαβή στον χώρο:
δωρεάν
Έξοδα αποστολής:
Περιγραφή
The machine spindle was recently replaced. The corresponding report can be provided upon request.
TECHNICAL DETAILS
Travel X-axis: 730 mm
Travel Y-axis: 510 mm
Travel Z-axis: 510 mm
Rapid traverse X-axis: 50 m/min
Rapid traverse Y-axis: 50 m/min
Rapid traverse Z-axis: 40 m/min
Table width: 500 mm
Table height: 870 mm
Table length: 500 mm
Table load capacity: 300 kg
Rotary table diameter: 500 mm
Rotary speed (max.): 1,200 rpm
Spindle speed (max.): 12,000 rpm
Spindle taper: HSK-A63
Workpiece height (max.): 450 mm
Workpiece weight (max.): 300 kg
Tool length: 300 mm
Tool diameter: 125 mm
Tool weight: 8,000 g
Number of tool magazine slots: 180
MACHINE DETAILS
Control: Siemens 840 D
Total weight:
14,800 kg
Input voltage: 400 V
EQUIPMENT
Mori Seiki book for tool operation
KNOLL FKA/500 band filter system + 3 filter rolls
Filtermist FX5000 emulsion extraction
Renishaw OMP60 3D probe
Chip conveyor
Spindle chiller
Documentation + circuit diagrams
Η αγγελία μεταφράστηκε αυτόματα. Ενδέχεται να υπάρχουν σφάλματα μετάφρασης.
Διαχείριση πληρωμών
Συναφή έξοδα αγοράς:
18 %