REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
Κατάσταση
Μεταχειρισμένο (μη ελεγμένο)
Τοποθεσία
Achern Γερμανία
more Images
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
Στοιχεία για το μηχάνημα
Ονομασία μηχανήματος:
ευρεία πλάνη
Κατασκευαστής:
REX Pinneberg
Μοντέλο:
HOMS-310-K (A+D)
Κατάσταση:
μεταχειρισμένο
Λειτουργικότητα:
μη ελεγμένο
Τιμή & Τοποθεσία
Τοποθεσία:
Am Risisee 4, 77855 Achern-Gamshurst, Deutschland Γερμανία
Περιγραφή
Διπλής όψης μηχανή πλανίσματος λαμέλας
Τροφοδοσία: 80 μ/λεπτό
Μέγιστο πλάτος πλανίσματος: 310 mm
Κάτω άξονας: 22 kW
Άνω άξονας: 30 kW
Τροφοδοσία: 7,5 kW