WFM1020A
Περιστρεφόμενη μηχανή κάμψης
Rogi
WFM1020A
Έτος κατασκευής
2026
Κατάσταση
Καινούριο
(πλήρως λειτουργικό)
Τοποθεσία
Mierlo
Στοιχεία για το μηχάνημα
- Ονομασία μηχανήματος:
- Περιστρεφόμενη μηχανή κάμψης
- Κατασκευαστής:
- Rogi
- Μοντέλο:
- WFM1020A
- Έτος κατασκευής:
- 2026
- Κατάσταση:
- καινούργιο
- Λειτουργικότητα:
- πλήρως λειτουργικό
Τιμή & Τοποθεσία
- Τοποθεσία:
- Mierlo
Καλέστε
Τεχνικές λεπτομέρειες
- Τύπος ελέγχου:
- χειροκίνητος
- Πλάτος εργασίας:
- Ρύθμιση δοκού κάμψης:
- 46 χιλ.
- Γωνία κάμψης (μέγ.):
- 135 °
- Συνολικό βάρος:
- 340 κιλ
- Συνολικό μήκος:
- Συνολικό πλάτος:
- 850 χιλ.
- Συνολικό ύψος:
- Εξοπλισμός:
- τεκμηρίωση / εγχειρίδιο
Λεπτομέρειες προσφοράς
- Αναγνωριστικό αγγελίας:
- A5274327
- Αριθμός αναφοράς:
- Ενημέρωση:
Περιγραφή
Άνω και κάτω λεπίδα αφαιρούμενη τμηματικά
Gedpfoga T A Dsx An Aebl
Συμπεριλαμβανομένου του χειροκίνητου πίσω μετρητή
ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΌΣ ΚΎΛΙΝΔΡΟΣ!
Μέγιστη ικανότητα κάμψης σε όλο το μήκος εργασίας ----- 2,5 mm
Μέγιστο μήκος εργασίας ----- 1020 mm
Μέγιστο πλάτος ανοίγματος ----- 46 mm
Πλάτος δακτύλων ----- 25 | 30 | 35 | 40 | 45 | 50 | 75 | 100 | 150 | 200 | 275 mm
Βάρος ----- 340 KG
Πλάτος ----- 1350 mm
Βάθος ----- 850 mm
Ύψος ----- 1175 mm
Η αγγελία μεταφράστηκε αυτόματα. Ενδέχεται να υπάρχουν σφάλματα μετάφρασης.
Gedpfoga T A Dsx An Aebl
ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΌΣ ΚΎΛΙΝΔΡΟΣ!
Βάρος ----- 340 KG
Πλάτος ----- 1350 mm
Βάθος ----- 850 mm
Ύψος ----- 1175 mm
Προμηθευτής
Σημείωση: Εγγραφείτε δωρεάν ή συνδεθείτε, για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις πληροφορίες.
98 Αγγελίες online
Αποστολή αιτήματος
Τηλέφωνο & Φαξ
Αυτές οι αγγελίες μπορεί επίσης να σας ενδιαφέρουν.
Μικρή αγγελία
Öhringen
1.500 km
Περιστρεφόμενη μηχανή κάμψης
BIEGEMASTERXBEND 6.1,25 Doppelbieger up-and-down
Μικρή αγγελία
Nürnberg
1.434 km
PROD-MASZ Abkantbank BiegemaschineProfi Abkantbank RED-2m/0.8 +Aussparung
Γερμανία
υδραυλικός ψαλίδι γκιλοτίνα
Prod-Masz Tafelschere Guillotinehydraulische Schlagschere 3020/1.25
Fevziçakmak
942 km
μηχανή απογύμνωσης λαμαρίνας
TFONSurfacer® RRBC (Tailored Machines)
Rödermark
Υδραυλική διάτρηση οπών
INDUMASCHHP 500-30
INDUMASCHHP 500-30
Wiesbaden
Κινητό πρώην
ECKOLDMZ 10
ECKOLDMZ 10
Heilbronn
ΠΑΤΑ ΦΡΕΝΟ
MegobalPB 20.35
MegobalPB 20.35
Velen
HBM1020 x 2,5
HBM1020 x 2,5
Rödermark
Υδραυλικό ψαλίδι γκιλοτίνας
FASTI509-30/4
FASTI509-30/4
Siedlce
Μηχανή κάμψης
CORMAKPBB1270x2,0 mm
CORMAKPBB1270x2,0 mm