Altivar 630 ATV630D90N4
Μετατροπέας συχνότητας 90 kW
Schneider Electric
Altivar 630 ATV630D90N4
Έτος κατασκευής
2021
Κατάσταση
Μεταχειρισμένο
Τοποθεσία
Wiefelstede
Στοιχεία για το μηχάνημα
- Ονομασία μηχανήματος:
- Μετατροπέας συχνότητας 90 kW
- Κατασκευαστής:
- Schneider Electric
- Μοντέλο:
- Altivar 630 ATV630D90N4
- Έτος κατασκευής:
- 2021
- Κατάσταση:
- καλή (μεταχειρισμένη)
Τιμή & Τοποθεσία
- Τοποθεσία:
- 26215 Wiefelstede, DE
- A20239585
- Αριθμός αναφοράς:
- Ενημέρωση:
Περιγραφή
- Κατασκευαστής: Schneider Electric, μετατροπέας συχνότητας Altivar 630
- Τύπος: ATV630D90N4
- Ισχύς: 90 kW
Giodpfx Ahsxlzibohst
- Είσοδος: 380-480V / 50/60Hz / 156 A
- Έξοδος: 380-480V / 0-500 Hz / 173 A
- Ποσότητα: 2 τεμάχια διαθέσιμα
- Τιμή: ανά τεμάχιο
- Διαστάσεις: 800/290/325 mm
- Βάρος: 55 kg/τεμ.
Η αγγελία μεταφράστηκε αυτόματα. Ενδέχεται να υπάρχουν σφάλματα μετάφρασης.
- Τύπος: ATV630D90N4
- Ισχύς: 90 kW
Giodpfx Ahsxlzibohst