WINTER UHL-6200-150
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Έτος κατασκευής
2025
Κατάσταση
Καινούριο
Τοποθεσία
Leipzig Γερμανία
more Images
WINTER UHL-6200-150
Στοιχεία για το μηχάνημα
Ονομασία μηχανήματος:
Πρέσα συγκόλλησης
Κατασκευαστής:
WINTER
Μοντέλο:
UHL-6200-150
Έτος κατασκευής:
2025
Κατάσταση:
καινούργιο
Τιμή & Τοποθεσία
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Τοποθεσία:
Leipzig Γερμανία
A18572831
Αριθμός αναφοράς:
Ενημέρωση:
Περιγραφή
Διαστάσεις (μήκος/πλάτος/ύψος) 8/300x1600x2600 mm Βάρος 4000 kg Συνολική απαίτηση ισχύος 0 kW Πρέσα κόλλησης μπλοκ και πλαστικοποίησης UHL-6200-150 - Μήκος εργασίας 6200 mm - Πλάτος εργασίας 150 mm - Ύψος εργασίας 150 mm - 50 kg πίεσης - 1 κάθετοι υδραυλικοί κύλινδροι με βαλβίδα διακοπής - 6 σφιγκτήρες συγκράτησης - Οριζόντια θλιπτική δύναμη 400 – 1500 kg - ειδική πίεση πίεσης 5 – 15 kg/cm2 - Διαστάσεις L=8300, Π=1600, Υ=2600 mm - Βάρος 400 kg