Zayer KPU6500AR
Έτος κατασκευής
2001
Κατάσταση
Μεταχειρισμένο
Τοποθεσία
Albano Sant'Alessandro Ιταλία
Γεφυρωτός τύπος διπλής κολώνας CNC φρέζα Zayer KPU6500AR
more Images
YouTube video
Zayer KPU6500AR
Zayer KPU6500AR
Zayer KPU6500AR
Zayer KPU6500AR
Zayer KPU6500AR
Zayer KPU6500AR
Zayer KPU6500AR
Zayer KPU6500AR
Zayer KPU6500AR
Zayer KPU6500AR
Zayer KPU6500AR
Στοιχεία για το μηχάνημα
Ονομασία μηχανήματος:
Γεφυρωτός τύπος διπλής κολώνας CNC φρέζα
Κατασκευαστής:
Zayer
Μοντέλο:
KPU6500AR
Έτος κατασκευής:
2001
Κατάσταση:
έτοιμο προς χρήση (μεταχειρισμένο)
Τιμή & Τοποθεσία
Τοποθεσία:
Via Calipari, 6, 24061 Albano S. Alessandro, Italy Ιταλία
Περιγραφή
Τεχνικά χαρακτηριστικά της Γεφυροειδούς Φρέζας
Κατασκευαστής: ZAYER
Μοντέλο: KPU-5000 AR
CNC: HEIDENHAIN TNC-430
Επιφάνεια τραπεζιού: 6.500 x 1.800 mm
Διαδρομή κατά μήκος (άξονας X): 6.500 mm
Διαδρομή εγκάρσια (άξονας Y): 3.050+873 mm
Διαδρομή καθ' ύψος (άξονας Z): 1.250 mm
Απόσταση μεταξύ κιόνων: 2.450 mm
Μέγ. ύψος μεταξύ μύτης ατράκτου και τραπεζιού με σφαιρική κεφαλή: 1.565 mm
Μέγ. ύψος μεταξύ μύτης ατράκτου και τραπεζιού με κεφαλή 45º σε κάθετη θέση: 1.574 mm
Ταχεία πρόωση (X, Y, Z): 25.000 mm/λεπτό
Μέγιστη πρόωση εργασίας: 15.000 mm/λεπτό
Κεφαλές: Αυτόματη κεφαλή 45º ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ (Άξονας A / Άξονας B), 360.000 θέσεις
Αυτόματη κεφαλή 45º
Κωνικότητα: ISO-50 – DIN 69871
Σφαιροειδής περιστρεφόμενη κεφαλή: ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ
Άμεση κεφαλή εξόδου: ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ
Κωνικότητα: ISO-50
Κύρια ισχύς κινητήρα: 37 kW
Βαθμίδες ταχύτητας: 2
Αλλαγή κεφαλής χειροκίνητα: ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ
Ανασυρόμενο αυτόματο στήριγμα (δεξιά) για άμεση κεφαλή εξόδου: ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ
Σύνδεση Ethernet: ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ
Διπλός απομακρυντής ρινισμάτων: ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ (ένας σε κάθε πλευρά)
Δοχείο λαδιού 1.000 l με φίλτρο χαρτιού + μαγνητικός διαχωριστής: ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ
Εσωτερικό σύστημα ψύξης 20 bar: ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ
Εξωτερικό σύστημα ψύξης 10 bar: ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ
Αυτόματος αλλαγέας εργαλείων: ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ
Θέσεις ATC: 60
Λειτουργία τρισδιάστατης περιστροφής CNC (3D ROT): ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ
Άλλα
Ακρίβεια τοποθέτησης: 0,010 mm
Επαναληπτική ακρίβεια: 0,005 mm