Arburg 520S-1500-400
Arburg 520S-1500-400
Έτος κατασκευής
2016
Κατάσταση
Μεταχειρισμένο
Τοποθεσία
Γερμανία Γερμανία
Arburg 520S-1500-400 Arburg 520S-1500-400
more Images
Arburg 520S-1500-400
Arburg 520S-1500-400
Arburg 520S-1500-400
Arburg 520S-1500-400
Arburg 520S-1500-400
Arburg 520S-1500-400
Arburg 520S-1500-400
Arburg 520S-1500-400
Arburg 520S-1500-400
Στοιχεία για το μηχάνημα
Ονομασία μηχανήματος:
Arburg 520S-1500-400
Κατασκευαστής:
Arburg
Μοντέλο:
520S-1500-400
Έτος κατασκευής:
2016
Κατάσταση:
έτοιμο προς χρήση (μεταχειρισμένο)
Ώρες λειτουργίας:
9.171 h
Τιμή & Τοποθεσία
Τοποθεσία:
, Γερμανία Γερμανία
Καλέστε
Τεχνικές λεπτομέρειες
Δύναμη σύσφιξης:
1.600 kN
Διάμετρος κοχλία:
45 χιλ.
Κατασκευαστής ελεγκτών:
ARBURG
Λεπτομέρειες προσφοράς
Αναγνωριστικό αγγελίας:
A21162822
Αριθμός αναφοράς:
DE-INJ-ARB-2016-00007
Ενημέρωση:
Περιγραφή
Αυτό το Arburg 520S-1500-400 με 3 στάσεις κατασκευάστηκε το 2016. Διαθέτει δύναμη κλεισίματος 1600 kN και διάμετρο κοχλία 45 mm, καθιστώντας το κατάλληλο για θερμοπλαστικά υψηλής θερμοκρασίας. Ο απευθείας έλεγχος SELOGICA με οθόνη αφής 15 ιντσών προσφέρει αυξημένη άνεση χειρισμού. Επωφεληθείτε από αυτή την ευκαιρία και αποκτήστε αυτήν την υδραυλική μηχανή χύτευσης με έγχυση Arburg 520S-1500-400. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες λεπτομέρειες.
• Προγραμματιζόμενος και ελεγχόμενος τρόπος εφαρμογής δύναμης σύσφιξης
• Επεκταμένο πρόγραμμα κλεισίματος με 2 στάδια
Giedpfjyg I Ihox An Aet
• Υδραυλικός, σερβο-ελεγχόμενος εξωθητής στην κινούμενη πλάκα σύσφιξης
• Μονάδα έγχυσης/πλαστικοποίησης:
• Διάμετρος κοχλία: 45 mm (χωρίς ακροφύσιο)
• Ανθεκτική σε υψηλή φθορά κατασκευή
• Δακτύλιος ανάσχεσης χαλκού-συγκόλλησης
• Επίστρωση CrN στον κοχλία και στον δακτύλιο συγκράτησης
• Κατάλληλο για λειαντικά, διαβρωτικά και ανθεκτικά στη θερμοκρασία θερμοπλαστικά
• Δύο ρυθμιζόμενες υδραυλικές αντλίες για ακριβείς, παράλληλες κινήσεις
• Προγραμματιζόμενη δύναμη πίεσης στο ακροφύσιο και πίεση συγκράτησης
• Συνεχής κυκλοφορία λαδιού με πρόσθετη ψύξη και φιλτράρισμα
• Απευθείας έλεγχος SELOGICA:
• Χειρισμός μέσω οθόνης αφής με επεξεργαστή διεργασιών
• Πολύγλωσση διεπαφή (Γερμανικά, Αγγλικά, εθνική γλώσσα)
• Ισχύς θέρμανσης ζωνών 1-6: 3,6 kW έκαστη (230 V / 16 A)
• Θερμοκρασία θέρμανσης κυλίνδρου έως 450 °C
• Συνδεσιμότητα/Διεπαφές:
• Διεπαφή OPC UA (σύνδεση με MES/κεντρικό υπολογιστή)
• Διασύνδεση USB και CompactFlash για αποθήκευση δεδομένων
• Διεπαφή ρομπότ EUROMAP 67
• Προετοιμασμένο για το ρομποτικό σύστημα ARBURG MULTILIFT
• Βοηθήματα:
• Πνευματική εγκατάσταση με ρυθμιστή πίεσης
• Διανομή ψυχρού νερού με ρυθμιζόμενες κυκλώματα και ενδείξεις ροής
• 400 V / 50 Hz, με ουδέτερο αγωγό