Festo DZH-50-600 PPV-A
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Κατάσταση
Μεταχειρισμένο
Τοποθεσία
Wiefelstede Γερμανία
more Images
Festo DZH-50-600 PPV-A
Festo DZH-50-600 PPV-A
Festo DZH-50-600 PPV-A
Festo DZH-50-600 PPV-A
Festo DZH-50-600 PPV-A
Στοιχεία για το μηχάνημα
Ονομασία μηχανήματος:
Πνευματικός κύλινδρος
Κατασκευαστής:
Festo
Μοντέλο:
DZH-50-600 PPV-A
Κατάσταση:
καλή (μεταχειρισμένη)
Τιμή & Τοποθεσία
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Τοποθεσία:
26215 Wiefelstede, Deutschland Γερμανία
A18278581
Αριθμός αναφοράς:
Περιγραφή
Πνευματικός κύλινδρος, επίπεδος κύλινδρος, πνευματική κίνηση, σφραγίδα, επίπεδος κύλινδρος
Gsdjvq Igzspfx An Ajbl
-Απόσταση ανύψωσης: 600 mm
-Βάμος εμβόλου: Ø 20 mm / M16 x 1,5
-Pmax: 10 bar