Μεταχειρισμένο Polar Mohr 92 Em-Mon προς πώληση (8.435)
Bischofszell Shaker
Polar MohrR-6
Bischofszell 2 Χ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΕΣ ΛΑΜΠΕΣ ΓΙΑ POLAR 72 CE
Polar Mohr
Bischofszell Μηχανή κοπής
Polar Mohr66

+44 20 806 810 84
Öpfingen Shaker
Polar MohrRA-2
Öpfingen μηχάνημα κοπής χαρτιού
Polar Mohr107 EL
Öpfingen ανυψωτικό στοίβας χαρτιού
Polar MohrL-600-W-3
Γερμανία Polar Mohr 78 X, έτος κατασκευής 2007
Polar Mohr78 X
Öpfingen Μηχανή κοπής χαρτιού
Polar Mohr78 ED
Öpfingen Μηχανή κοπής χαρτιού
Polar Mohr137 XT AUTOTRIM
Öpfingen Σωροστροφέας
Polar MohrPW-1
Nieuwkuijk ανυψωτικό στοίβαξης
Polar MohrL1000-W-6
Jonschwil Μηχανή κοπής χαρτιού
Polar Mohr145 EL Eltromat
Ząbkowice Śląskie Γκιλοτίνα
Polar Mohr137ED - AT (Autotrim)
Verona FER_3014 ΚΟΠΤΙΚΟ ΧΑΡΤΙΟΥ POLAR 78
Polar Mohr78
Verona FER_3060 TRANSOMAT POLAR TR 160-6
Polar MohrTRANSOMAT TR160/6
Verona FER_3068 ΠΛΗΡΗΣ ΓΡΑΜΜΗ ΚΟΠΗΣ POLAR
Polar Mohr137 ED AT
Verona FER_3702 POLAR TRANSOMAT TR 130 ER/4
Polar Mohrtransomat
Montorio FER_3501 Ισοπεδωτής POLAR RA7 S MULTI
Polar MohrRA7S
Montorio FER_3067 ΠΛΗΡΗΣ ΓΡΑΜΜΗ ΚΟΠΗΣ POLAR
Polar Mohr137X
Montorio FER_3009 Κοπτικό χαρτιού POLAR 115 E
Polar Mohr115 E
Obererbach (Westerwald) μηχάνημα κοπής χαρτιού
Polar Mohr78-ES
Werberg ανελκυστήρας χαρτιού
Polar MohrL 600-3
Winkelhaid Κόφτης προσώπου
Polar Mohr78N eco
Krefeld σύστημα κοπής χαρτιού
Polar Mohr137 XT AT PACE
Γερμανία 2025 Polar Mohr D56 ECO
Polar MohrD56 ECO

+44 20 806 810 84









































































































































































