NILES N30MC-4500
Έτος κατασκευής
2022
Κατάσταση
Μεταχειρισμένο (πλήρως λειτουργικό)
Τοποθεσία
Monheim am Rhein Γερμανία
Κέντρο κατεργασίας CNC τόρνου και φρεζαρίσματος NILES N30MC-4500
more Images
NILES N30MC-4500
NILES N30MC-4500
NILES N30MC-4500
NILES N30MC-4500
Στοιχεία για το μηχάνημα
Ονομασία μηχανήματος:
Κέντρο κατεργασίας CNC τόρνου και φρεζαρίσματος
Κατασκευαστής:
NILES
Μοντέλο:
N30MC-4500
Έτος κατασκευής:
2022
Κατάσταση:
πολύ καλή (μεταχειρισμένο)
Λειτουργικότητα:
πλήρως λειτουργικό
Τιμή & Τοποθεσία
Τοποθεσία:
An der Spielbank 4, 40789 Monheim am Rhein, Deutschland Γερμανία
A21607223
Αριθμός αναφοράς:
1022-E06296
Ώρες λειτουργίας = 16.085 h
Κύριος άξονας = 616 h
Φρέζα άξονα = 369 h
CNC Έλεγχος Siemens Sinumerik Si 840D sl
Μέγιστη απόσταση μεταξύ κέντρων: 4.500 mm
Ύψος εργασίας: 1.375 mm
Διαδρομή τραπεζιού X-άξονας: -15 έως +725 mm
Διαδρομή τραπεζιού Y-άξονας: -245 έως +4.756 mm
Διάμετρος περιστροφής πάνω από ράγα διατομής: 780 mm
Διάμετρος περιστροφής πάνω από το κρεβάτι: 820 mm
Άξονας C, ελάχιστο βήμα +/-0,001°
Κύριος άξονας A15 με BVG;3135N;/2000 στροφές/λεπτό
Κεφαλή άξονα DIN 55026 τύπος A 15
Μέγιστη ροπή: 3.135 Nm
Gjdpfeyxp H Dex Ahhsit
Μονάδα διάτρησης/φρέζας
Ισχύς φρέζας (40/100% ED): 36,5/29,8 kW
Ροπή έως 1.110 στροφές/λεπτό (40/100% ED): 328/261 Nm
Περιοχή περιστροφής (άξονας B): -105° έως +95°
Διαδρομή κάθετα (άξονας Y): -250 έως +250 mm
Σταθερή Lunette SR5 με εκκεντρική μικρορύθμιση 45–310 mm
Σύστημα εργαλείων C8
Κοντραπέλα
Διάμετρος κώνου MK6: 180 mm
Διαδρομή pinole: 170 mm