SL2500BM
τόρνος CNC
SMEC
SL2500BM
Έτος κατασκευής
2016
Κατάσταση
Μεταχειρισμένο
(πλήρως λειτουργικό)
Τοποθεσία
Kobarid
Στοιχεία για το μηχάνημα
- Ονομασία μηχανήματος:
- τόρνος CNC
- Κατασκευαστής:
- SMEC
- Μοντέλο:
- SL2500BM
- Αριθμός μηχανήματος:
- 16K016032
- Έτος κατασκευής:
- 2016
- Κατάσταση:
- πολύ καλή (μεταχειρισμένο)
- Λειτουργικότητα:
- πλήρως λειτουργικό
Τιμή & Τοποθεσία
- Τοποθεσία:
- Industrijska cesta 6, 5222 Kobarid, Slovenia
Καλέστε
Τεχνικές λεπτομέρειες
- Διάμετρος τόρνευσης πάνω από το εγκάρσιο τρόλεϊ:
- 380 χιλ.
- Μήκος τόρνευσης:
- 500 χιλ.
- Διαμέτρος τορναρίσματος:
- 380 χιλ.
- Οπέρα άξονα:
- 65 χιλ.
- Μέγιστη ταχύτητα ατράκτου:
- Ισχύς κινητήρα ατράκτου:
- 18.500 W
- Μέγιστη ταχύτητα περιστροφής:
- Διάμετρος τόρνευσης πάνω από το κρεβάτι της τροχαλίας:
- Συνολικό βάρος:
- Δίοδος δοκού:
- 65 χιλ.
- Εξωτερική διάμετρος τσοκ:
- 305 χιλ.
- Διάμετρος ράβδου (μέγ.):
- Εξοπλισμός:
- τεκμηρίωση / εγχειρίδιο
Περιγραφή
Βασικά τεχνικά χαρακτηριστικά:
Μέγιστη διάμετρος κατεργασίας: περ. 380 mm
Μέγιστο μήκος κατεργασίας: περ. 500 mm
Διάμετρος διόδου άξονα: 65 mm
Gijdpfsyxccfex An Aot
Πύργος εργαλείων: 12 θέσεις
Ενεργά εργαλεία (BMT65) – κατάλληλα για πολύπλοκες κατεργασίες
CNC έλεγχος: FANUC 0iT
Ανθεκτική και σταθερή κατασκευή
Η αγγελία μεταφράστηκε αυτόματα. Ενδέχεται να υπάρχουν σφάλματα μετάφρασης.
Βασικά τεχνικά χαρακτηριστικά:
Διάμετρος διόδου άξονα: 65 mm
Gijdpfsyxccfex An Aot
Πύργος εργαλείων: 12 θέσεις
CNC έλεγχος: FANUC 0iT
Έγγραφα
Προμηθευτής
Σημείωση: Εγγραφείτε δωρεάν ή συνδεθείτε, για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις πληροφορίες.
3 Αγγελίες online
Αποστολή αιτήματος
Τηλέφωνο & Φαξ
Αυτές οι αγγελίες μπορεί επίσης να σας ενδιαφέρουν.
Μικρή αγγελία
Ηνωμένο Βασίλειο
2.607 km
MORI SEIKISL-600B/2000
MORI SEIKISL-600B/2000
Μικρή αγγελία
Denkendorf
1.373 km
Μηχανή μέτρησης συντεταγμένων
ZeissAccura
ZeissAccura
Γερμανία
Φρέζα Maka T 2000
MakaT 2000
Wolkersdorf im Weinviertel
Tesa (Brown&Sharpe) XCEL
Brown&Sharpe (Hexagon)XCEL 9129
Γερμανία
HERMLE C40U Dynamic
HERMLEC40U Dynamic
Contamine-sur-Arve
STARSR20 RIII
STARSR20 RIII
Fevziçakmak
942 km
μηχανή απογύμνωσης λαμαρίνας
TFONSurfacer® RRBC (Tailored Machines)
Brügg
2 x κέντρα κατεργασίας 5 αξόνων με φορτωτικό ρομπότ
HERMLEC 42 U
HERMLEC 42 U
Ellwangen (Jagst)
Φρέζα με κινούμενη στήλη X = 4.000 mm