αναβατικός μεταφορικός ιμάνταςSSI Schäfer
αναβατικός μεταφορικός ιμάντας
SSI Schäfer
Σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
2.690 €
Κατάσταση
Μεταχειρισμένο
Τοποθεσία
Borken 

Στοιχεία για το μηχάνημα
- Ονομασία μηχανήματος:
- αναβατικός μεταφορικός ιμάντας
- Κατασκευαστής:
- SSI Schäfer
- Κατάσταση:
- πολύ καλή (μεταχειρισμένο)
Τιμή & Τοποθεσία
Σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
2.690 €
- Τοποθεσία:
- Dunkerstrasse 29, 46325 Borken/Burlo, Deutschland

Καλέστε
Λεπτομέρειες προσφοράς
- Αναγνωριστικό αγγελίας:
- A14353183
- Αριθμός αναφοράς:
- 35072
- Ενημέρωση:
- τελευταία στις 16.02.2026
Περιγραφή
SSI Schäfer τριμερής ανιούσα μεταφορική ταινία
Κατασκευαστής: SSI Schäfer
Συνολικό μήκος: 6540 mm
1 x τμήμα: 3960 x 470 mm
1 x τμήμα: 1140 x 470 mm
1 x τμήμα: 540 x 470 mm
Πλάτος ιμάντα: 370 mm
Πλευρική καθοδήγηση αριστερά & δεξιά
Ύψος: 700 - 1600 mm
Κλίση: περ. 8° 14%
Κινητήρας με μειωτήρα:
Κατασκευαστής: SEW-Eurodrive
Τύπος: WA20DT71D4
Τάση λειτουργίας στα 50 Hz: 220 ... 240 V / 380 ... 415 Y
Κατανάλωση ρεύματος στα 50 Hz: 2,15 / 1,24 A
Στροφές στα 50 Hz: 1.380 / 135 σ.α.λ.
Ισχύς: 0,37 kW
Βαθμός προστασίας: IP 54
Χρηματοδότηση μέσω της τράπεζάς μας είναι επίσης δυνατή.
komplett-konzept.leasingo.de
Pgodoq Aa E Ujpfx Aqqor
Βρείτε περισσότερα καινούργια και μεταχειρισμένα είδη στο ηλεκτρονικό μας κατάστημα!
Κόστος διεθνούς αποστολής κατόπιν αιτήματος!
Η αγγελία μεταφράστηκε αυτόματα. Ενδέχεται να υπάρχουν σφάλματα μετάφρασης.
Κατασκευαστής: SSI Schäfer
Συνολικό μήκος: 6540 mm
1 x τμήμα: 3960 x 470 mm
1 x τμήμα: 1140 x 470 mm
1 x τμήμα: 540 x 470 mm
Πλάτος ιμάντα: 370 mm
Πλευρική καθοδήγηση αριστερά & δεξιά
Ύψος: 700 - 1600 mm
Κλίση: περ. 8° 14%
Κινητήρας με μειωτήρα:
Κατασκευαστής: SEW-Eurodrive
Τύπος: WA20DT71D4
Τάση λειτουργίας στα 50 Hz: 220 ... 240 V / 380 ... 415 Y
Κατανάλωση ρεύματος στα 50 Hz: 2,15 / 1,24 A
Στροφές στα 50 Hz: 1.380 / 135 σ.α.λ.
Ισχύς: 0,37 kW
Βαθμός προστασίας: IP 54
Χρηματοδότηση μέσω της τράπεζάς μας είναι επίσης δυνατή.
komplett-konzept.leasingo.de
Pgodoq Aa E Ujpfx Aqqor
Βρείτε περισσότερα καινούργια και μεταχειρισμένα είδη στο ηλεκτρονικό μας κατάστημα!
Κόστος διεθνούς αποστολής κατόπιν αιτήματος!
Η αγγελία μεταφράστηκε αυτόματα. Ενδέχεται να υπάρχουν σφάλματα μετάφρασης.
Προμηθευτής
Σημείωση: Εγγραφείτε δωρεάν ή συνδεθείτε, για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις πληροφορίες.
Εγγεγραμμένος από: 2008
591 Αγγελίες online
Αποστολή αιτήματος
Τηλέφωνο & Φαξ
+49 2862 ... αγγελίες
Αυτές οι αγγελίες μπορεί επίσης να σας ενδιαφέρουν.
Μικρή αγγελία
Raesfeld
1.824 km
ραφιέρα παλετών
SSI SchäferPR 500
SSI SchäferPR 500
Μικρή αγγελία
Rödermark
1.587 km
δισκοπρίονο αλουμινίου μίτρα
HEBOEUTS 600
HEBOEUTS 600
Μικρή αγγελία
Budapest
957 km
Ράφι βαρέως τύπου
SSI SchäferPR600
SSI SchäferPR600
Μικρή αγγελία
Frankenberg/Sachsen
1.486 km
Κιβώτια στοίβαξης τύπου Euro (Eurobehälter)
SSI SchäferLTB 8320
SSI SchäferLTB 8320
Μικρή αγγελία
Rödermark
1.587 km
Υδρ. πνευμ. Μηχανή κυκλικού πριονίσματος αλουμινίου
KALTENBACHSKL 400H
KALTENBACHSKL 400H
Μικρή αγγελία
Wietmarschen
1.867 km
Ράφι βαρέως τύπου, βιομηχανικό ράφι, ράφι ψηλής αποθήκευσης
SSI Schäfer PR600 – 30,90 lfm, Höhe 7,5mBoden + 4 Ebenen | Fachlast bis 3500 kg
SSI Schäfer PR600 – 30,90 lfm, Höhe 7,5mBoden + 4 Ebenen | Fachlast bis 3500 kg
Μικρή αγγελία
München
1.297 km
στοιβαζόμενο κιβώτιο
SSI Schäfer
SSI Schäfer
Μικρή αγγελία
Wietmarschen
1.867 km
αρθρωτό ράφι
SSI Schäfer Fachböden 128 x 39 x 4 cmR3000 B40/392/70 , ZB341315 , ZB9414
SSI Schäfer Fachböden 128 x 39 x 4 cmR3000 B40/392/70 , ZB341315 , ZB9414
Μικρή αγγελία
Wietmarschen
1.867 km
αρθρωτό ράφι
SSI Schäfer Fachböden 131 x 39 x 4 cmR3000 ZB341315 , ZB9414 B40/392/70
SSI Schäfer Fachböden 131 x 39 x 4 cmR3000 ZB341315 , ZB9414 B40/392/70
Μικρή αγγελία
Wietmarschen
1.867 km
βαρέως τύπου ράφι
SSI Schäfer PR600 – 101 lfm | Höhe 9,85mBoden + 4 Ebenen | Fachlast bis 3500 kg
SSI Schäfer PR600 – 101 lfm | Höhe 9,85mBoden + 4 Ebenen | Fachlast bis 3500 kg
Μικρή αγγελία
Wietmarschen
1.867 km
Ράφι βαρέως τύπου, βιομηχανικό ράφι, ράφι ψηλής αποθήκευσης
SSI Schäfer PR600 – 14,10 lfm, Höhe 4,9mBoden + 2 Ebenen | Fachlast bis 3500 kg
SSI Schäfer PR600 – 14,10 lfm, Höhe 4,9mBoden + 2 Ebenen | Fachlast bis 3500 kg
Η αγγελία σας διαγράφηκε με επιτυχία
Παρουσιάστηκε σφάλμα
















































































































