Trimwex SL-HPR3-1000-100
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Έτος κατασκευής
2018
Κατάσταση
Μεταχειρισμένο (πλήρως λειτουργικό)
Τοποθεσία
Baja Ουγγαρία
more Images
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Στοιχεία για το μηχάνημα
Ονομασία μηχανήματος:
Υδραυλική πρέσα
Κατασκευαστής:
Trimwex
Μοντέλο:
SL-HPR3-1000-100
Αριθμός μηχανήματος:
B24271F/01
Έτος κατασκευής:
2018
Κατάσταση:
σχεδόν καινούργιο (μεταχειρισμένο)
Λειτουργικότητα:
πλήρως λειτουργικό
Τιμή & Τοποθεσία
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Τοποθεσία:
Szegedi út-94, 6500 Baja, Magyarország Ουγγαρία
Περιγραφή
Μήκος εργασίας: 3000 mm
Gsdoy Rruujpfx An Aebl
Πλάτος εργασίας: 1000 mm
Πάχος κόλλας: 20 – 100 mm
Αριθμός επιπέδων: 3
Χειροκίνητη περιστροφή
Η πίεση εφαρμόζεται από υδραυλικό κύλινδρο με μονόπλευρη δράση
Αριθμός κυλίνδρων ανά επίπεδο: 6
Οι πιεστικοί κύλινδροι είναι σταθεροί
Τύπος κυλίνδρου: Ø 40 x 150 mm
Ειδική πίεση: 6 kg/cm²
Κάθε σφιγκτήρας διαθέτει πνευματικό κύλινδρο
Τύπος πνευματικού κυλίνδρου: Ø 50 x 75 mm
Κάθε σφιγκτήρας έχει δική του βαλβίδα εισόδου/εξόδου αέρα
Ρύθμιση πίεσης με ρυθμιστή
Υδραυλική μονάδα
Ροή αντλίας: 5,8 l/min
Ισχύς υδραυλικού κινητήρα: 2,5 kW
Μέγ. πίεση υδραυλικού κινητήρα: 30 – 160 bar