WINTER MBS-1300-60
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Έτος κατασκευής
2025
Κατάσταση
Καινούριο
Τοποθεσία
Leipzig Γερμανία
more Images
WINTER MBS-1300-60
WINTER MBS-1300-60
WINTER MBS-1300-60
WINTER MBS-1300-60
WINTER MBS-1300-60
WINTER MBS-1300-60
WINTER MBS-1300-60
WINTER MBS-1300-60
WINTER MBS-1300-60
WINTER MBS-1300-60
Στοιχεία για το μηχάνημα
Ονομασία μηχανήματος:
Πριόνι πολλαπλών λεπίδων
Κατασκευαστής:
WINTER
Μοντέλο:
MBS-1300-60
Έτος κατασκευής:
2025
Κατάσταση:
καινούργιο
Τιμή & Τοποθεσία
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Τοποθεσία:
Leipzig Γερμανία
A18539986
Αριθμός αναφοράς:
Ενημέρωση:
Περιγραφή
Διαστάσεις (μήκος/πλάτος/ύψος) 2300x1800x1400 mm Βάρος 2500 kg Συνολική απαίτηση ισχύος 37 kW Πριόνι πολλαπλών λεπίδων MBS-1300-60 - Πλάτος εργασίας ελάχ./μέγ. 200 / 1220 mm - Ύψος κοπής ελάχ./μέγ. 5 / 60 mm - ελάχ. Μήκος τεμαχίου εργασίας 600 mm - Διάμετρος άξονα 90 mm - Ταχύτητα άξονα πριονιού 2600 rpm.
- Διάμετρος λεπίδας πριονιού 270 mm - μέγ. 30 λεπίδες πριονιού στον άξονα του πριονιού - Ισχύς κινητήρα 37,0 kW - Τάση 400 V / 50 Hz - Τροφοδοσία κινητήρα 2,2 kW - Συνολική σύνδεση 39,2 kW - Ταχύτητα τροφοδοσίας 0-12 m/min.
- Ρολά τροφοδοσίας 8 ζεύγη (16 τεμάχια) - Ακροφύσιο εξαγωγής 150 mm - Διαστάσεις L=2300, Π=1800, Υ=1400 mm - Βάρος 2500 kg