STROMAB CT-600-6000
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Έτος κατασκευής
2025
Κατάσταση
Καινούριο
Τοποθεσία
Leipzig Γερμανία
Chopsaw STROMAB CT-600-6000
Chopsaw STROMAB CT-600-6000
more Images
STROMAB CT-600-6000
STROMAB CT-600-6000
Στοιχεία για το μηχάνημα
Ονομασία μηχανήματος:
Chopsaw
Κατασκευαστής:
STROMAB
Μοντέλο:
CT-600-6000
Έτος κατασκευής:
2025
Κατάσταση:
καινούργιο
Τιμή & Τοποθεσία
σταθερή τιμή συν ΦΠΑ
Τοποθεσία:
Leipzig Γερμανία
A18538941
Αριθμός αναφοράς:
Ενημέρωση:
Περιγραφή
Διαστάσεις (Μήκος/Πλάτος/Ύψος) 0x0x0 mm
Βάρος 0 kg
Συνολική ισχύς 0 kW
- Υδραυλική κυκλική μονάδα πριονιού κάτω από το τραπέζι
- Κινητήρια ισχύς μοτέρ 7,5 kW
- Διάμετρος δίσκου πριονιού Z=48x5 600 mm
- Διάμετρος οπής δίσκου πριονιού 30 mm
- Κεκλιμένο τραπέζι εργασίας Ναι
- Ταχύτητα περιστροφής από/έως 0°/70° 3s
- Ακρίβεια τοποθέτησης +/- 0,2°
- Πνευματικοί μανταλωτές τεμαχίου 2 τεμάχια
- Κάλυμμα ασφαλείας επάνω από την κεφαλή κοπής Ναι
- Ικανότητα κοπής σε 0°: 160 x 310 mm, 80 x 390 mm
- Ικανότητα κοπής σε 45°: 160 x 220 mm, 80 x 270 mm
- Ικανότητα κοπής σε 70°: 160 x 90 mm, 80 x 130 mm
- Ελάχιστο πάχος τεμαχίου 10 mm
Συνδεδεμένες τιμές
- Τάση τροφοδοσίας 400 V / 50 Hz
- Τάση ελέγχου 24 V
- Κατανάλωση πεπιεσμένου αέρα σε 8 bar ανά κύκλο περίπου 8 Nl
- Στόμιο απορρόφησης Ø100 mm 2 τεμάχια
- Στόμιο απορρόφησης Ø160 mm 1 τεμάχιο
- Ταχύτητα αέρα αναρρόφησης στο κέντρο του στομίου περίπου 25-35 m/s
Ηλεκτρονικά ελεγχόμενο έλκηθρο:
- Μήκος τροφοδοσίας 6000 mm
- Κίνηση μέσω brushless σερβοκινητήρα
- Σύστημα προώθησης με ραφ και οδόντωση ακριβείας με ανάγνωση διαδρομής μέσω σερβοκινητήρα
- Πνευματικά ανυψούμενο σημείο ώθησης για την υπερπήδηση του τεμαχίου στον επόμενο κύκλο
- Ανοχή τοποθέτησης +/- 0,4mm