Okuma VTM-2000YB
Έτος κατασκευής
2024
Κατάσταση
Μεταχειρισμένο (πλήρως λειτουργικό)
Τοποθεσία
Sankt Egidien Γερμανία
Κέντρο κατεργασίας CNC τόρνου και φρεζαρίσματος Okuma VTM-2000YB
more Images
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Okuma VTM-2000YB
Στοιχεία για το μηχάνημα
Ονομασία μηχανήματος:
Κέντρο κατεργασίας CNC τόρνου και φρεζαρίσματος
Κατασκευαστής:
Okuma
Μοντέλο:
VTM-2000YB
Έτος κατασκευής:
2024
Κατάσταση:
σχεδόν καινούργιο (μεταχειρισμένο)
Λειτουργικότητα:
πλήρως λειτουργικό
Τιμή & Τοποθεσία
Τοποθεσία:
Lobsdorfer Straße 8, 09356 Kuhschnappel, Deutschland Γερμανία
Περιγραφή
μέγιστη διάμετρος τόρνευσης: 2000 mm
μέγιστο μήκος τόρνευσης: 1400 mm
έλεγχος: Okuma OSP - P300 SA
μέγιστο βάρος κατεργαζόμενου τεμαχίου: 10.000 kg
μέγιστες διαστάσεις κατεργαζόμενου τεμαχίου: 2000 mm x 1400 mm
τραπέζι τόρνευσης: 2000 mm
άξονας C μπορεί να τοποθετηθεί με ακρίβεια 0,001°
άξονας εργαλείου κινείται σε X/Y/Z και κάνει ευρετηρίαση στον B
άξονας B περιστρέφεται κατά 150°
διαδρομή άξονα Y: 1600 mm (+/- 800 mm)