FLV-3015-C2 6kW
Μηχάνημα κοπής με λέιζερ 3000x1500
Otinus
FLV-3015-C2 6kW
Έτος κατασκευής
2024
Κατάσταση
Καινούριο
Τοποθεσία
Bydgoszcz
Στοιχεία για το μηχάνημα
- Ονομασία μηχανήματος:
- Κατασκευαστής:
- Otinus
- Μοντέλο:
- FLV-3015-C2 6kW
- Έτος κατασκευής:
- 2024
- Κατάσταση:
- καινούργιο
Τιμή & Τοποθεσία
- Τοποθεσία:
- Karola Szajnochy 14b, 85-738 Bydgoszcz, Polska
Περιγραφή
Σύστημα κοπής με λέιζερ ινών FLV-3015-C2 6kW / VF1530-6000W
Τεχνικές παράμετροι
- Μέγιστες διαστάσεις φύλλου: 3000 x 1500 mm
- Ακρίβεια τοποθέτησης των αξόνων X και Y: ±0,05 mm/m
- Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης των αξόνων X και Y: ±0,03 mm
- Μέγιστη ταχύτητα: 120000 mm/min
- Μέγιστη επιτάχυνση: 1,5G
Gjdpsh Hfphsfx Ahhjit
- Ισχύς: 6,0 kW
- Απαίτηση ενέργειας: 40,0 kW
- Επωνυμία πηγής: Raycus ή MAX Photonics για να διαλέξετε
- Τροφοδοσία: ~3x400 V 50 Hz
- Κατηγορία προστασίας: IP54
βάθος κοπής
- Χάλυβας S235: συνιστώμενο βάθος 25,0 mm, μέγιστο βάθος 30,0 mm
- Ανοξείδωτος χάλυβας: συνιστώμενο βάθος 16,0 mm, μέγιστο βάθος 20,0 mm
- Αλουμίνιο: συνιστώμενο βάθος 12,0 mm, μέγιστο βάθος 14,0 mm
κατασκευή
Αυτόματο σύστημα λίπανσης οδηγών αξόνων.
Άνετη χρήση
Κεφαλή κοπής RayTools με αυτόματη εστίαση
Otinus Protect (προαιρετικό*)
σταθεροποιητής τάσης (προαιρετικός*)
πίνακα ελέγχου
Όλα τα εγκατεστημένα προγράμματα διαθέτουν άδειες χρήσης εφ' όρου ζωής.
Το μηχάνημα είναι εξοπλισμένο με ασύρματο χειριστήριο.
Επαγγελματική υποστήριξη
Λογισμικό εκμάθησης Otinus Academy
Περιλαμβάνεται με το μηχάνημα
2ήμερη εκπαίδευση χειριστή και εγκατάσταση μηχανήματος
- 1η ημέρα (έως 8 ώρες) – Θέση σε λειτουργία και εκπαίδευση στο σύστημα ελέγχου
Συμβουλές από τους ειδικούς μας
- LibreCad - Πρόσβαση εντός 12 μηνών
Επιπλέον, θα λάβετε
- Πακέτο σχεδίασης CAD
Η αγγελία μεταφράστηκε αυτόματα. Ενδέχεται να υπάρχουν σφάλματα μετάφρασης.
Τεχνικές παράμετροι
- Μέγιστη επιτάχυνση: 1,5G
Gjdpsh Hfphsfx Ahhjit
- Ισχύς: 6,0 kW
- Απαίτηση ενέργειας: 40,0 kW
- Τροφοδοσία: ~3x400 V 50 Hz
- Κατηγορία προστασίας: IP54
βάθος κοπής
κατασκευή
Άνετη χρήση
Otinus Protect (προαιρετικό*)
πίνακα ελέγχου
Επαγγελματική υποστήριξη
Περιλαμβάνεται με το μηχάνημα
Επιπλέον, θα λάβετε
- Πακέτο σχεδίασης CAD
Προμηθευτής
Σημείωση: Εγγραφείτε δωρεάν ή συνδεθείτε, για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις πληροφορίες.
87 Αγγελίες online
Αποστολή αιτήματος
Τηλέφωνο & Φαξ
Αυτές οι αγγελίες μπορεί επίσης να σας ενδιαφέρουν.
Μικρή αγγελία
Leipzig
1.549 km
Μηχανή κοπής με λέιζερ
12 m Rohrlaserschneidmaschine 12 kW12045ETP / 450 mm Option bis 510 mm
Μικρή αγγελία
Niederlangen
1.895 km
Μηχανή κοπής με λέιζερ
BODORT230E 6kW + T-Loader
BODORT230E 6kW + T-Loader
Wellingborough
ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΙΑΧΩΡΗΣΗΣ ΓΡΑΜΜΗΣ ΓΕΩΡΗΣΗΣ ΠΡΙΟΝΙ CNC
VOORTMANV613 / VB1050
VOORTMANV613 / VB1050
Wiesbaden
Πλάκα νοσταλγικό/t-υποδοχή
Σλοβακία
μηχανή κοπής λέιζερ
TRUMPFTrulaser 3030 L20 CO2
TRUMPFTrulaser 3030 L20 CO2
Bydgoszcz
AB LAGER Laser 3kW Rotator 6000x220
OtinusFLV-3015-OT-6022 3kW
OtinusFLV-3015-OT-6022 3kW
Γερμανία
Μύλος βούρτσας Fladder Gyro 300 VAC Ex, P
FladderFladder Gyro 300 VAC Ex.
Emskirchen
Μηχανή διπλώματος
StahlT50/4-4-SAK66
StahlT50/4-4-SAK66
Niederlangen
BODORi7 6kW
BODORi7 6kW