Αυτό το 4-αξονικό MORI SEIKI NH-5000 40 κατασκευάστηκε το 2003 και διαθέτει ένα στιβαρό οριζόντιο κέντρο κατεργασίας με ταχύτητα ατράκτου έως 20.000 στροφές/λεπτό και εύρος ισχύος 22-30 kW. Περιλαμβάνει ευέλικτο μαγκαζί εργαλείων με χωρητικότητα έως 180 εργαλεία και αυτόματο σύστημα αλλαγής δύο παλετών για αύξηση της παραγωγικότητας. Το μέγεθος παλέτας είναι 500 × 500 mm, με μέγιστο ύψος τεμαχίου 1.000 mm. Εξετάστε την ευκαιρία αγοράς του MORI SEIKI NH-5000 40 οριζόντιου κέντρου κατεργασίας. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες.
Εφαρμογές
Φρεζάρισμα
Η αγγελία μεταφράστηκε αυτόματα. Ενδέχεται να υπάρχουν σφάλματα μετάφρασης.
Βάρος μηχανήματος: 13.000 kg
Κύριο Σύστημα Οδήγησης
Αριθμός αξόνων: 4
Ταχύτητα άξονα: 12.000 στροφές/λεπτό
Gsdpfox Imt Tjx An Asbl
Ισχύς κινητήρα ατράκτου: 30 kW
Κώνος εργαλείου: BT 40
Κινήσεις
Μετακίνηση άξονα X: 730 mm
Μετακίνηση άξονα Z: 880 mm
Μετακίνηση άξονα Y: 730 mm